Zarząd Mienia Komunalnego Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku Białystok - Urząd Miejski

  Start > Lokale mieszkalne > socjalne - lista 2017

POLITYKA COOKIES
  KONTAKT

LISTA OSÓB OCZEKUJĄCYCH NA ZAWARCIE UMOWY NAJMU LOKALU SOCJALNEGO NIEBĘDĄCEGO LOKALEM SOCJALNYM GRUPY A
NA 2017 ROK

LpNazwisko i imięIlość
punktów
Ilość
osób
Realizacja
1Laskowski Rafałpierwszeństwo1Pierwsza propozycja
2Dymkowski Kamilpierwszeństwo1Pierwsza propozycja
3Pajewski Mateuszpierwszeństwo1Umowa podpisana
4Poźniak Łukaszpierwszeństwo1Umowa podpisana
5Adamski Damianpierwszeństwo1 
6Żak Martynapierwszeństwo1 
7Dymko Angelikapierwszeństwo2Pierwsza propozycja
8Kozaczyńska Oliwiapierwszeństwo1 
9Dryl Urszulapierwszeństwo1 
10Tarachoń Monika253Realizacja listy z 2016 r.
11Iwaniuk Lilla243Pierwsza propozycja
12Kieda Iwona243Realizacja listy z 2016 r.
13Burwin Ewa234Pierwsza propozycja
14Bogdan Ryszard231 
15Stolarewski Przemysław231 
16Dembińska Agnieszka223Umowa podpisana
17Nazarko Jan221 
18Zaniewska Joanna214Pierwsza propozycja
19Piłaszewicz Mirosław211 
20Amonowicz Justyna212Umowa podpisana
21Połocka Bogumiła213 
22Sawczuk Rafał211 
23Komosa Zenon211 
24Pardela Marek211Realizacja listy z 2016 r.
25Filipiuk Wiktor211 
26Błaszko Krzysztof211 
27Grądzki Krzysztof201 
28Pruszyński Daniel204Pierwsza propozycja
29Boboryko Bogusława201 
30Majek Mieczysław201 
31Iłędo Małgorzata203 
32Wojciechowska Barbara203 
33Kochanowski Zbigniew203 
34Puk Dariusz201 
35Suszyński Andrzej201 
36Chorąży Katarzyna192 
37Bohojło Cezary191 
38Malinowski Henryk191 
39Jakiel Rafał191 
40Puczko Jan191 
41Konopka Elżbieta192 
42Dziewiątkowska Joanna191 
43Kolosa Bronisław191 
44Łukaszuk Katarzyna194Umowa podpisana
45Wieremiejczuk Jan191 
46Szczytkowski Eugeniusz191 
47Poniat Wiesław191 
48Płoński Marian191 
49Małaszewicz Andrzej191 
50Kulbicka Dominika181 
51Łupiński Maciej181 
52Charyło Jan181 
53Klejbuk Lucyna182 
54Ostasiewicz Emilia183 
55Gilewski Krzysztof181 
56Gąsowski Grzegorz181 
57Kieżel Wiesław181 
58Andrzejuk Urszula181 
59Zdanowicz Krzysztof181 
60Jarocka Anna183 
61Bzura Krzysztof171 
62Piotrowski Krzysztof171 
63Lubecki Sławomir171 
64Czech Daniela174Pierwsza propozycja
65Borkowski Adam174Umowa podpisana
66Moniuszko Krzysztof171 
67Szmańda Tadeusz171 
68Szymańczuk Marlena172 
69Ciciński Tadeusz171 
70Borkułak Piotr175Druga propozycja
71Trzeciak Małgorzata176Druga propozycja
72Cimoszko Alina172 
73Biełasz Aneta171 
74Kabacewicz Wanda171 
75Rybak Jan161 
76Jakuć Halina161 
77Kisiel Henryk162 
78Grygoruk Anna163 
79Nawrocka Monika163Realizacja listy z 2016 r.
80Rainko Przemysław162 
81Łukaszuk Monika163Realizacja listy z 2016 r.
82Moczulska Bożena161 
83Stachura Waldemar161 
84Siemionko Agata165Pierwsza propozycja
85Bromboszcz Agnieszka163 
86Kajewski Tomasz161 
87Kajewski Cezary161 
88Arciszewski Jerzy161 
89Muszyński Mirosław161 
90Szerszeń Antoni162 
91Januć Dominika162 
92Toczko Paulina162 
93Sawulski Sławomir161 
94Nikołajuk Anatol161 
95Aleksandrowicz Zbigniew154Pierwsza propozycja
96Gawryło Katarzyna154 
97Jabłonowska Anna153Realizacja listy z 2016 r.
98Turkowska Agnieszka154 
99Pacewicz Irena151 
100Żmojda Jan151 
101Rogalska Emilia153 
102Stankiewicz Monika152 
103Sakowicz Anna153 
104Kajewska Zofia151 
105Rutkowska Magda152 
106Zaborowska Kamila153 
107Andrzejczuk Valentyna152 
108Gauk Krystyna154 
109Piekutowski Mariusz151 
110Rusiłowicz Gabriela151 
111Stępnicki Piotr151 
112Litwiejko Iwona151 
113Powichrowski Maciej152 
114Muczyński Leszek151 
115Dadaeva Ayshat156Umowa podpisana
116Popławski Daniel151 
117Grygorowicz Robert144 
118Małyszko Agnieszka143 
119Soczyńska Katarzyna143 
120Bereściuk Diana142 
121Drozdowska Anastazja141 
122Mnich Sylwia143 
123Kostrowska Katarzyna143 
124Pankiewicz Wioleta142 
125Grygoruk Jan141 
126Klimowicz Adam141 
127Lepietuszko Dariusz141 
128Filipiuk Waldemar141 
129Łobacz Mirosław142 
130Maciejczuk Krystyna142 
131Mogielnicki Hubert141 
132Pławski Lech141 
133Wołoncewicz Barbara144 
134Jamiołkowska Magdalena142 
135Szylko Izabela143 
136Orzechowska Małgorzata144 
137Żmójdzin Mariola142 
138Niewiński Krzysztof141 
139Lipiński Marian141 
140Jakubowski Aleksander141 
141Iurkevich Ritta145Umowa podpisana
142Usmanova Zovzhan144 
143Sajda Kazimierz141 
144Chmielak Aneta144 
145Kochanowicz Janusz141 
146Kukawka Diter141 
147Aleksandrowicz Ryszard142 
148Tur Anna144 
149Denisiuk Anatol131 
150Okurowska Iwona132 
151Kalisiewicz Alina131 
152Laskowski Stanisław131 
153Piórecka Krystyna131 
154Polińska Małgorzata132 
155Jesiecki Andrzej132 
156Iwaniuk Urszula132 
157Stańska Jadwiga133 
158Klim Monika132 
159Hapoń Patrycja133 
160Jakończuk Robert131 
161Miastkowska Krystyna132 
162Obuchowska Katarzyna134 
163Król Monika132 
164Beksultanova Anzhela132 
165Sultaeva Malika133 
166Goliaszewska Monika123 
167Wesołowska Anna121 
168Jankowski Krzysztof121 
169Kryński Stanisław121 
170Maćkowiak Marta122 
171Semborski Andrzej123 
172Dworakowska Malwina123 
173Koniuch Małgorzata124 
174Rutkowska Elżbieta123 
175Piotrowska Katarzyna124 
176Szubzda Ewelina122 
177Walczuk Katarzyna123 
178Kamińska Katarzyna124Realizacja listy z 2016 r.
179Jurczuk Andrzej123 
180Jeziorska Anna123 
181Popławska Aneta123 
182Rutkowska Anna122 
183Sywno Adam121 
184Motylewski Tadeusz121 
185Piechowski Adrian121 
186Piotrowska Anita123 
187Kluczek Sylwester122 
188Poświątna Edyta125Druga propozycja
189Gryko Anna124 
190Kwiek Krystyna123 
191Baltaziuk Elżbieta121 
192Ogrodnik Paweł113 
193Godlewski Antoni111 
194Zawadzki Andrzej111 
195Michalska Joanna113 
196Zielenkiewicz Adam111 
197Ekiert Marcin114Realizacja listy z 2016 r.
198Sztompka Mirosław111 
199Bańkowska Izabela114 
200Masłowska Elżbieta111 
201Kuźmicka Bożena113 
202Jewstafiew Agnieszka114 
203Ogórek Kamila111 
204Kopeć Maria114 
205Polech Regina112 
206Kolosa Edyta112 
207Miczejko Marta112 
208Szymczak Janina113 
209Wochna Kamil111 
210Gościewska Justyna112 
211Jaroszewicz Angelika111 
212Redliński Maciej111 
213Kreczko Dorota114 
214Małaszewicz Julia113 
215Chludziński Marian111 
216Szymańczuk Anna112 
217Lenkiewicz Dorota114 
218Naguszewski Jarosław117Umowa podpisana
219Butkiewicz Wiesław111 
220Perner Diana111 
221Kuc Sławomir112 
222Giemza Roman111 
223Laskowski Stanisław111 
224Kocół-Korzeniewska Ewelina113 
225Chraboł Justyna102 
226Pilkiewicz Agnieszka105Druga propozycja
227Dąbrowska Grażyna103 
228Rozumowski Mirosław101 
229Soczyńska Beata104 
230Kruczyk Barbara101 
231Łapiński Daniel103 
232Hryniewicka Małgorzata103 
233Siemieniuk Jerzy101 
234Horosz Aleksander101 
235Kopliński Andrzej101 
236Bielawski Grzegorz103 
237Kmita Renata102 
238Żukiewicz Andrzej102 
239Pęski Tadeusz101 
240Grabowski Jerzy101 
241Marciszewska Urszula103 
242Sienkiewicz Anna103 
243Polińska Maria101 
244Mąkowski Włodzimierz101 
245Nikiciuk Elżbieta103 
246Masłowska Kamila103 
247Dec Karolina101 
248Wyszyńska Magdalena101 
249Lipnicka Edyta103 
250Witkowska Magdalena105Umowa podpisana
251Gumieniak Andrzej103 
252Jasienowicz Ireneusz102 
253Bołtruczuk Jelena102Umowa podpisana
254Linkiewicz Magdalena105Druga propozycja
255Kondratowicz Ewa102 
256Niewińska Urszula105Umowa podpisana
257Gąsowska Agata102 
258Woźniel Alicja103 
259Kozłowski Andrzej101 
260Lemieszek Małgorzata106Umowa podpisana
261Szajman Agnieszka102 
262Skłodowska Bożena103 
263Rudziak Anna102 
264Stasiewicz Sylwia93 
265Bednarek Małgorzata93 
266Bartoszewicz Agnieszka92 
267Moradziński Adolf91 
268Bujko Henryk93 
269Szymański Sylwester91 
270Krupicz Jarosław91 
271Stępień Zdzisław91 
272Rogalewski Robert91 
273Oszczapińska Agnieszka95Realizacja listy z 2016 r.
274Sieliwonik Cezary94Realizacja listy z 2016 r.
275Kalinowska Elżbieta91 
276Sawicka Justyna93 
277Sanejko Aleksander91 
278Joszczyk Alicja91 
279Gierasimczuk Ałła92 
280Ben-Aisha Argeja93 
281Polyn Lilia92 
282Niedźwiedzka Elżbieta92 
283Karacz Agnieszka92 
284Rogowska Beata92 
285Szczyt Edyta94 
286Kosiński Mieczysław91 
287Żebrowska Celina91 
288Łapiński Tomasz91 
289Świacka Marta93 
290Magdalena Kowalska93 
291Laskowska Anna93 
292Wasilewski Piotr91 
293Szumowska Ewelina94 
294Zalewski Andrzej91 
295Edilova Larisa93 
296Bartoszuk Henryk93 
297Urbanowicz Franciszek91 
298Grabowski Krzysztof91 
299Bielawska Karolina91 
300Dankowski Jacek Andrzej91 
301Smiszczułka Adam91 
302Ocherkhadzieva Marzan93 
303Krawiel Jadwiga95Umowa podpisana
304Szymańska Krystyna82 
305Puławski Marcin84Realizacja listy z 2016 r.
306Głowacki Jan81 
307Łukasiewicz Agnieszka84 
308Nowacka Ewa83 
309Wasiluk Jewdokia82Realizacja listy z 2016 r.
310Kapelko Ewa84 
311Danowska Beata81 
312Dzioban Piotr81 
313Iwanowski Tadeusz81 
314Bazarewicz Karol84 
315Wasiluk Angelika81 
316Lustrynowicz Magdalena81 
317Kondzior Anna81 
318Nikołajuk Jerzy81 
319Zagroba Adam81 
320Rudczuk Marta83 
321Piątkowska Aneta84 
322Roguska Aneta84 
323Sadowska Alina81 
324Jucejko Agnieszka86Umowa podpisana
325Raszkiewicz-Łukasik Agnieszka84 
326Popławska Urszula82 
327Pużuk Marlena85Umowa podpisana
328Witkowski Wiesław81 
329Roszkowska Anna82 
330Suszczyńska Danuta81 
331Borowik Magdalena84 
332Dymko Żaneta84 
333Nerkowska Henryka74 
334Wąsik-Podskarbi Marcela71 
335Romanowska Celina72 
336Gawryluk Paweł74 
337Tomczak Helena72 
338Rzepniewska Monika73 
339Kurowicka Halina72 
340Kuczyński Ireneusz71 
341Chudzińska Edyta74 
342Pankiewicz Jan71 
343Cylwik Teresa73 
344Jaruga Sławomir72 
345Łaniewska Maria71 
346Nowak Magdalena73 
347Gołębiewska Justyna74 
348Pogorzelska Iwona71 
349Stachurska Celina72 
350Wardzichowska Katarzyna73 
351Maliszewska Dorota74 
352Jastrzębska Sylwia74 
353Demska Ewelina74 
354Orchowska Małgorzata74 
355Karpowicz Kamila76Umowa podpisana
356Staniszewska Sylwia71 
357Buczyńska Katarzyna74 
358Muszyńska Beata74 
359Turowska Joanna75Umowa podpisana
360Szyndler Barbara73 
361Supranionak Aksana71 
362Bartoszko Wiera72 
363Popławska Janina71 
364Lingo Antoni61 
365Żemierowski Kazimierz61 
366Roszko Łukasz64 
367Walczak Danuta61 
368Raczyński Teodor61 
369Jurasz Dariusz61 
370Smaś Beata63 
371Moradzińska Szanti62 
372Lisowska Ewa63 
373Boboryko Aneta63 
374Boczkowski Sławomir61 
375Januszewska Eugenia61 
376Nierodzińska Ewa64 
377Michalczuk Iwona62 
378Roszkowski Krystian61 
379Kosmaczewski Adam61 
380Kowalewski Stanisław61 
381Kotowicz Marta61 
382Michalczuk Leokadia61 
383Siegieńczuk Daniel61 
384Pietraszko Ewelina63 
385Tylman Ewa61 
386Gutowski Piotr63 
387Żynel Paulina63 
388Frask Piotr54 
389Grygoruk Jan51 
390Grycuk Ireneusz51 
391Domanowski Lech51 
392Paprocka Anna53 
393Jakubiak Renata52 
394Zajkowski Dariusz51 
395Kaliszewicz Małgorzata53 
396Klejbuk Jan51 
397Żylak Anna51 
398Jurgielewicz Marek51 
399Wasiluk Natalia51 
400Łukaszewicz Mirosław51 
401Wójt Karina51 
402Stankiewicz Hanna53 
403Malewicka-Wróblewska Lilia52 
404Mikołajuk Anna53 
405Orłowski Jan51 
406Apraksin Jolanta51 
407Rudziński Piotr51 
408Opryszczko Monika53 
409Kononiuk Zofia53 
410Bortniczuk Ewelina54 
411Dołkin-Pawluczuk Anna54 
412Sanik Elżbieta54 
413Kazimierowicz-Chwojko Anetta53 
414Stepaniuk Marcin54 
415Kwiatkowska Marta44 
416Zielińska Karolina41 
417Zdanowicz Danuta43 
418Pyłkowska Ewa41 
419Kostecki Henryk41 
420Popławski Leonard42 
421Wysocki Wiesław41 
422Karwowska Justyna43 
423Iwanowicz Karol41 
424Bobowski Przemysław41 
425Hołownia Waczesław41 
426Dworakowska Katarzyna44 
427Radziszewska Kamila44 
428Masłowski Patryk41 
429Łapińska Danuta43 
430Szumińska Janina41 
431Głódź Urszula42 
432Manias Anna43 
433Boćkowska Barbara43 
434Głódź Katarzyna43 
435Charabin Ewa43 
436Tazbieva Seda43 
437Kozłowski Adam31 
438Włostowski Wojciech31 
439Banda Roch31 
440Szwagierek Adam31 
441Koszewicz Anna31 
442Józefowicz Krzysztof31 
443Żukowski Adrian31 
444Sadowska Katarzyna36Druga propozycja
445Solnik Katarzyna22 
446Szyluk Zinaida24Realizacja listy z 2016 r.
447Popławski Wiesław21 
448Kondraszewicz Paweł21 
449Oświeciński Daniel21 
450Skarżyński Krystian21 
451Orzechowski Dawid21 
452Skonieczna Justyna23 
453Tomczak Małgorzata24 
454Halicka Krystyna22 
455Wigda Marek21 
456Półtorak Cezary21 
457Zieniuk Halina21 
458Dyraga Andrzej21 
459Ostrowska- Organek Ewa24 
460Jastrzębska Magdalena22 
461Lubecki Mariusz21 
462Martusiewicz Tomasz21 
463Siemieniuk Rafał21 
464Drozdowski Roman21 
465Majewski - Mamaj Adrian21 
466Mińczuk Dariusz11 
467Rapkowski Adam11 
468Cywiński Tomasz11 
469Łuksza-Kardasz Nina11 
470Panasewicz Bożena12 
471Kamińska Monika14 
472Wojna Joanna11 
473Żukowska Anna14 
474Kamiński Piotr11 
475Zimnoch Sebastian11 
476Kamińska Ewa14 
477Ostapczuk Sylwia03 
478Kondratowicz Aneta04 
479Zołotucho Adrian01 
480Brulińska-Wlaźlak Wioleta04 
481Rybnik Aneta03 
482Kruber Beata01 
483Aleksiejczuk Joanna01 
484Gieniusz Ryszard03 
485Wiśniewska Maria01 
486Zembrowski Rafał01 
487Matorski Leszek01 
488Bura Jan01 
489Janus Jacek01 
490Chmielewska Magdalena03 
491Iwaniuk Anna01 
492Barszczewska Bożena-11 
493Korycki Daniel-11 
494Fiedziukiewicz Julita-13 
495Bućko Lucyna-11 
496Siemianowicz Adam-24 
497Brzozowska Małgorzata-33 
498Dańko Emilia-34 
499Rutkowski Grzegorz-34 
500Zaręba Małgorzata-35Umowa podpisana
501Sokolewicz Marek-44 
502Woroszyło Maciej-41 
503Ryś Robert-41 
504Karpowicz Jacek-51 
505Koda Robert-63 
506Giełażyn Jan-71 
507Fiesiak Robert-81 
508Dołmatow Beata-101 
509Kućkowska Monika-133 

Dokument Adobe Acrobat Lista osób oczekujących na zawarcie umowy najmu lokalu socjalnego niebędącego lokalem socjalnym grupy A na 2017 r.

© 2007 Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
ul. gen. Józefa Bema 89/1, 15-370 Białystok
tel. +48 85 7479430 | fax. +48 85 7479483
NIP 2030000218, REGON 200241074

!1484431