Zarząd Mienia Komunalnego Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku Białystok - Urząd Miejski

  Start > Lokale mieszkalne > socjalne - lista 2017

POLITYKA COOKIES
  KONTAKT

LISTA OSÓB OCZEKUJĄCYCH NA ZAWARCIE UMOWY NAJMU LOKALU SOCJALNEGO NIEBĘDĄCEGO LOKALEM SOCJALNYM GRUPY A
NA 2018 ROK

LpNazwisko i imięIlość
punktów
Ilość
osób
Realizacja
1Laskowski Rafałpierwszeństwo1Druga propozycja
2Dymkowski Kamilpierwszeństwo1Druga propozycja
3Leszewicz Kornelia pierwszeństwo1Umowa podpisana
4Piekarska Anna pierwszeństwo1Umowa podpisana
5Rybak Jan471Umowa podpisana
6Bogdan Ryszard441 
7Charyło Jan431 
8Kochanowski Zbigniew413Umowa podpisana
9Lubecki Sławomir401 
10Chorąży Katarzyna383 
11Iwaniuk Lilla353 
12Zaniewska Joanna 384 
13Burwin Ewa 364 
14Piotrowski Krzysztof341 
15Piłaszewicz Mirosław 341 
16Połocka Bogumiła 343 
17Grądzki Krzysztof331 
18Sawczuk Rafał321 
19Boboryko Bogusława311 
20Bzura Krzysztof301 
21Bohojło Cezary301 
22Kulbicka Dominika291 
23Komosa Zenon 281 
24Majek Mieczysław291 
25Filipiuk Wiktor181 
26Błaszko Krzysztof261 
27Ostasiewicz Emilia284 
28Jakuć Halina271 
29Grygoruk Anna 273 
30Moczulska Bożena271 
31Stachura Waldemar 271 
32Gilewski Krzysztof271 
33Gąsowski Grzegorz271 
34Puk Dariusz251 
35Suszyński Andrzej 231 
36Moniuszko Krzysztof271 
37Pilkiewicz Agnieszka265Pierwsza propozycja
38Aleksandrowicz Zbigniew264 
39Jakiel Rafał251 
40Puczko Jan261 
41Konopka Elżbieta 242 
42Dziewiątkowska Joanna191 
43Kolosa Bronisław221 
44Barszczewska Bożena261 
45Czech Daniela264 
46Szczytkowski Eugeniusz 221 
47Chraboł Justyna252 
48Płoński Marian221 
49Małaszewicz Andrzej 221 
50Małyszko Agnieszka 253 
51Bereściuk Diana252 
52Bartoszewicz Agnieszka253 
53Bromboszcz Agnieszka253 
54Kajewski Tomasz251 
55Kajewski Cezary251 
56Kieżel Wiesław251 
57Andrzejuk Urszula251 
58Obuchowska Katarzyna 254 
59Denisiuk Anatol 241 
60Okurowska Iwona 242 
61Rainko Przemysław 243 
62Laskowski Stanisław241 
63Turkowska Agnieszka244 
64Popławski Daniel241 
65Pacewicz Irena241 
66Żmojda Jan241 
67Goliaszewska Monika233 
68Szymańczuk Marlena222 
69Ciciński Tadeusz221 
70Wesołowska Anna231 
71Dąbrowska Grażyna234 
72Cimoszko Alina202 
73Kryński Stanisław 231 
74Kabacewicz Wanda 191 
75Lingo Antoni 231 
76Maćkowiak Marta 232 
77Kisiel Henryk 222 
78Semborski Andrzej 233 
79Dworakowska Malwina233 
80Soczyńska Beata234 
81Głowacki Jan231 
82Pankiewicz Wioleta232 
83Tur Anna234 
84Arciszewski Jerzy231 
85Klimowicz Adam231 
86Kalisiewicz Alina221 
87Godlewski Antoni 221 
88Bednarek Małgorzata 223 
89Muszyński Mirosław181 
90Szerszeń Antoni 212 
91Polińska Małgorzata222 
92Toczko Paulina212 
93Iwaniuk Urszula222 
94Klim Monika222 
95Hapoń Patrycja223 
96Kajewska Zofia221 
97Rutkowska Magda222 
98Gauk Krystyna224 
99Piotrowska Anita224 
100Kukawka Diter221 
101Rogalska Emilia193 
102Piotrowska Katarzyna214 
103Gawryluk Paweł214 
104Walczuk Katarzyna 213 
105Filipiuk Waldemar211 
106Łobacz Mirosław212 
107Maciejczuk Krystyna212 
108Mogielnicki Hubert211 
109Piekutowski Mariusz 201 
110Knuła Eugeniusz211 
111Stępnicki Piotr201 
112Litwiejko Iwona 201 
113Powichrowski Maciej202 
114Stasiewicz Sylwia203 
115Zawadzki Andrzej201 
116Grygoruk Jan201 
117Zielenkiewicz Adam201 
118Jakończuk Robert 201 
119Zarembiński Konrad202 
120Szymańska Krystyna192 
121Hryniewicka Małgorzata193 
122Jurczuk Andrzej 193 
123Jeziorska Anna193 
124Szylko Izabela 193 
125Kosmaczewski Adam191 
126Żmójdzin Mariola192 
127Ostaszewski Józef191 
128Bieluczyk Mirosław191 
129Podleśny Michał191 
130Nerkowska Henryka184 
131Domanowski Lech181 
132Moradziński Adolf 181 
133Bujko Henryk183 
134Jamiołkowska Magdalena 142 
135Szymański Sylwester181 
136Krupicz Jarosław181 
137Stańska Jadwiga183 
138Sztompka Mirosław181 
139Bańkowska Izabela 184 
140Jakubowski Aleksander 171 
141Kuźmicka Bożena 183 
142Jewstafiew Agnieszka 184 
143Kopeć Maria184 
144Chmielak Aneta 174 
145Kochanowicz Janusz141 
146Sienkiewicz Anna 185Umowa podpisana
147Miastkowska Krystyna 182 
148Suszczyńska Danuta182 
149Łukasiewicz Agnieszka172 
150Nowacka Ewa173 
151Kapelko Ewa174 
152Łapiński Daniel173 
153Siemieniuk Jerzy171 
154Horosz Aleksander171 
155Kopliński Andrzej 171 
156Popławska Aneta175Umowa podpisana
157Sywno Adam 171 
158Motylewski Tadeusz 171 
159Marciszewska Urszula173 
160Piechowski Adrian 171 
161Łapiński Tomasz171 
162Smiszczułka Jan 171 
163Spychała Sylwia 172 
164Beksultanova Anzhela162 
165Sultaeva Malika 163 
166Frask Piotr164 
167Antoniak Jarosław161 
168Wąsik-Podskarbi Marcela161 
169Kalinowska Elżbieta161 
170Sawicka Justyna 163 
171Joszczyk Alicja161 
172Gierasimczuk Ałła162 
173Polech Regina162 
174Gościewska Justyna162 
175Szematowicz Wojciech 161 
176Chrzanowska Aneta163 
177Paszko Michał161 
178Kazimierczuk Dariusz161 
179Pokładnik Marta 165Druga propozycja
180Walczak Danuta151 
181Raczyński Teodor151 
182Bazarewicz Karol154 
183Bielawski Grzegorz153 
184Kmita Renata152 
185Żukiewicz Andrzej 152 
186Cylwik Teresa153 
187Pęski Tadeusz 151 
188Poświątna Edyta155 
189Gryko Anna 104 
190Kwiek Krystyna153 
191Baltaziuk Elżbieta151 
192Grabowski Jerzy151 
193Polińska Maria151 
194Mąkowski Włodzimierz 151 
195Nikiciuk Elżbieta 153 
196Dec Karolina151 
197Łukaszewicz Mirosław151 
198Gumieniak Andrzej153 
199Jasienowicz Ireneusz 152 
200Giemza Roman 151 
201Gawryluk Monika 152 
202Wawrzyniak Tomasz154 
203Klepadło Małgorzata 153 
204Michałowska Justyna157Umowa podpisana
205Zielińska Agnieszka 152 
206Kolosa Edyta 103 
207Miczejko Marta 102 
208Grygoruk Jan141 
209Rzepniewska Monika143 
210Dzioban Piotr 141 
211Jaroszewicz Angelika141 
212Redliński Maciej 141 
213Kreczko Dorota144 
214Małaszewicz Julia144 
215Chludziński Marian141 
216Szymańczuk Anna 142 
217Lenkiewicz Dorota 144 
218Kuczyński Ireneusz141 
219Chudzińska Edyta144 
220Perner Diana141 
221Kuc Sławomir142 
222Polyn Lilia142 
223Laskowski Stanisław141 
224Kocół-Korzeniewska Ewelina 143 
225Niedźwiedzka Elżbieta142 
226Rogowska Beata142 
227Kosiński Mieczysław 141 
228Gołębiewska Justyna 144 
229Świacka Marta143 
230Kruczyk Barbara131 
231Czech Kamil141 
232Głażewski Tadeusz144 
233Supronowicz Justyna142 
234Jankowska Ewa142 
235Krysiewicz Marek 141 
236Zubrycka Magdalena146Pierwsza propozycja
237Baydarbaev Bulat 145 
238Zielińska Karolina 131 
239Jurasz Dariusz131 
240Smaś Beata133 
241Moradzińska Szanti 132Osoba skreślona z listy
242Lisowska Ewa133 
243Kondraszewicz Paweł131 
244Boboryko Aneta133 
245Wasiluk Angelika 131 
246Kondzior Anna131 
247Zagroba Adam131 
248Wyszyńska Magdalena 101 
249Roguska Aneta134 
250Sadowska Alina131 
251Linkiewicz Magdalena135 
252Kondratowicz Ewa132 
253Edilova Larisa133 
254Gąsowska Agata132 
255Woźniel Alicja 133 
256Kozłowski Andrzej 101 
257Kulhawik Marta134 
258Rudziak Anna 132 
259Gabrel Ewelina 133 
260Tymińska Monika 133 
261Siemianowicz Adam121 
262Skłodowska Bożena 83 
263Grycuk Ireneusz121 
264Kozłowski Adam121 
265Paprocka Anna 123 
266Łaniewska Maria121 
267Wasiluk Natalia121 
268Pogorzelska Iwona 121 
269Stachurska Celina 122 
270Laskowska Anna 123 
271Wasilewski Piotr121 
272Zalewski Andrzej 121 
273Bartoszuk Henryk123 
274Grabowski Krzysztof121 
275Bielawska Karolina 121 
276Dankowski Jacek Andrzej121 
277Smiszczułka Adam121 
278Ocherkhadzieva Marzan123 
279Czarnecki Patryk121 
280Kosińska Ewa122 
281Zimnowodzka Blanka121 
282Dzwonkowska Joanna124 
283Kazimierczak Magdalena124 
284Zdanowicz Danuta113 
285Kostecki Henryk111 
286Boczkowski Sławomir111 
287Karwowska Justyna 113 
288Januszewska Eugenia111 
289Nierodzińska Ewa 114 
290Michalczuk Iwona112 
291Roszkowski Krystian111 
292Witkowski Wiesław111 
293Bartoszko Wiera112 
294Borowik Magdalena114 
295Czeladko Iwona 111 
296Gryckiewicz Romuald 111 
297Halicka Marta111 
298Jankowska Anna112 
299Puszcz Małgorzata 114 
300Grabowska Bogusława114Osoba skreślona z listy
301Mukosiej Katarzyna 112 
302Subieta Aleksandra 112 
303Turowska Katarzyna 112 
304Mińczuk Dariusz101 
305Jakubiak Renata102 
306Kaliszewicz Małgorzata103 
307Klejbuk Jan 101 
308Piątkowska Aneta103 
309Jurgielewicz Marek 101 
310Nowak Magdalena103 
311Cełko Katarzyna103 
312Maliszewska Dorota 104 
313Jastrzębska Sylwia 104 
314Demska Ewelina 104 
315Buczyńska Katarzyna 104 
316Muszyńska Beata104 
317Supranionak Aksana101 
318Prawdzik Barbara102 
319Okurowska Agata103 
320Kopczewska Anna104 
321Sazonienko Halina101 
322Khaladova Kheda105 
323Litsze Diana105 
324Kagermanova Khava103 
325Maliszewska Joanna102 
326Gajewska Paulina 104 
327Orzechowski Dawid91 
328Skonieczna Justyna93 
329Tomczak Małgorzata94 
330Halicka Krystyna92 
331Dyraga Andrzej 91 
332Żukowska Anna95 
333Michalczuk Leokadia 91 
334Siegieńczuk Daniel91 
335Pietraszko Ewelina 93 
336Tylman Ewa91 
337Żynel Paulina93 
338Rutkowska Kinga 93 
339Dmitruk Natalia 92 
340Leszczyński Bartłomiej94 
341Bocis Małgorzata 91 
342Kryszeń Elżbieta 94 
343Dzierniejko Mateusz94 
344Kimsa Czesław92 
345Szeląg Kinga 95 
346Kordas Joanna92 
347Rurewicz Bartłomiej 94 
348Stawnicki Janusz91 
349Derewiańska Maria 91 
350Łabieniec Bartosz95 
351Jabłońska Dorota 93 
352Khadzhieva Lumis 93 
353Banda Roch 81 
354Orchowska Małgorzata 84 
355Szwagierek Adam81 
356Koszewicz Anna81 
357Malewicka-Wróblewska Lilia82 
358Mikołajuk Anna83 
359Opryszczko Monika83 
360Kononiuk Zofia 83 
361Dołkin-Pawluczuk Anna84 
362Kazimierowicz-Chwojko Anetta83 
363Kudrewicz Anna86 
364Biuczyńska Agnieszka 82 
365Buczyńska Agnieszka 82 
366Karabin Justyna 84 
367Zieniuk Halina 71 
368Ostrowska- Organek Ewa 74 
369Dworakowska Katarzyna 74 
370Masłowski Patryk71 
371Szumińska Janina71 
372Głódź Urszula 72 
373Manias Anna 73 
374Głódź Katarzyna 73 
375Matorski Leszek 71 
376Charabin Ewa 73 
377Tazbieva Seda74 
378Dąbrowski Robert74 
379Radkiewicz Bogumiła 75 
380Nargizyan Marta76 
381Szmurło Stanisław71 
382Dekarz Czesław71 
383Węgrzynowicz Katarzyna75 
384Krawiel Sylwia 75 
385Misiewicz Kinga 77 
386Gonciarz Karol71 
387Wigda Marek61 
388Łuksza-Kardasz Nina 61 
389Panasewicz Bożena 62 
390Kamiński Piotr 61 
391Kamińska Ewa 64 
392Apraksin Jolanta61 
393Żukowski Adrian61 
394Lipińska Katarzyna 62 
395Korybski Adam 61 
396Zajdel Leonarda 63 
397Piech Janina 64 
398Andrzejewska Marta65 
399Skwerek Agata64 
400Skorupski Daniel 61 
401Tworkowski Maciej61 
402Wróblewski Piotr61 
403Popławski Marek 61 
404Michalczuk Justyna63 
405Sokolewicz Marek54 
406Siemieniuk Rafał 51 
407Drozdowski Roman51 
408Majewski ? Mamaj Adrian51 
409Wiszejko Tasia 51 
410Kania Barbara51 
411Rusiłowicz Grzegorz54 
412Roszkowski Antoni51 
413Fiedosiuk-Klejbuk Wanda51 
414 Pietruczuk ? Komorowska Beata53 
415Słomiński Stanisław 51 
416Bielas Marcin 51 
417Dryl Wojciech51 
418Mendryk Paulina52 
419Aleksiejuk Krystian53 
420Guzowski Sergiusz 54 
421Kulaga Jarosław 51 
422Brzozowska Małgorzata43 
423Bukowiec Anna 43 
424Kowalik Katarzyna 44 
425Kaczan Luiza 42 
426Filipek Teresa 41 
427Kaniewska Lucyna41 
428Borys Andrzej 43 
429Wałachowska Monika 42 
430Dymko Agnieszka 43 
431Pkopczewska Anna44 
432Truskolaska Magdalena42 
433Mroczkowska Beata42 
434Harasimowicz Agnieszka 43 
435Sokołowska Paulina 41 
436Tarasiuk Halina43 
437Bondaruk Mikolaj 41 
438Kochanowska Bogusława42 
439Stachurska Ewa 43 
440Dajkonow Danuta 41 
441Djakonow Danuta 41 
442Szejko Marta 43 
443Januszewski Robert41 
444Muzhdabayev Reshat49 
445Brulińska-Wlaźlak Wioleta34 
446Kruber Beata31 
447Aleksiejczuk Joanna31 
448Gieniusz Ryszard 33 
449Wiśniewska Maria31 
450Zembrowski Rafał 31 
451Bura Jan 31 
452Janus Jacek 31 
453Chmielewska Magdalena33 
454Zabłocki Łukasz31 
455Gryka Piotr 31 
456Maciuszko Sebastian31 
457Gołębiewski Norbert 31 
458Dembowska Emilia 36 
459Razakowa Sewil 35 
460Blińska Magdolana 33 
461Sawicka Justyna 32 
462Dańko Emilia25 
463Fiedziukiewicz Julita23 
464Ragin Marek 22 
465Bondaruk Patrycja 23 
466Keller Lucyna22 
467Raj Marcin 21 
468Żamojda Tomasz21 
469Rogowska Monika 21 
470Mocarska Jolanta 21 
471Koda Robert13 
472Ryś Robert11 
473Falkowska Justyna14 
474Bogdańska Agnieszka12 
475Krych Daniel 11 
476Rutkowski Grzegorz04 
477Nalewajko Mirosław01 
478Samosiuk-Tarasewicz Dorota04 
479Zawadzki Grzegorz 01 
480Turko Halina 01 
481Oskreba-Janik Maria04 
482Muzhdabaieva Aishe02 
483Martirosyan Armen04 
484Ciecierska Arleta04 
485Malinowska Ewa 04 
486Filipkowska Justyna 04 
487Pietrowski Dawid 01 
488Jacewicz Aleksander 01 
489Czech Artur 01 
490Kopiec Lidia 01 
491Sićko Aneta 04 
492Piwowarczyk Justyna04 
493Gutowski Piotr -13 
494Piotrowska Iwona -34 
495Karpowicz Jacek -41 
496Kurzyński Kamil-41 
497Perkowski Jan -41 
498Fiesiak Robert -51 
499Różańska Małgorzata -62 
500Bohojło Przemysław -101 
501Nowik Ewa-103 

Dokument Adobe Acrobat Lista osób oczekujących na zawarcie umowy najmu lokalu socjalnego niebędącego lokalem socjalnym grupy A na 2018 r.

© 2007 Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
ul. gen. Józefa Bema 89/1, 15-370 Białystok
tel. +48 85 7479430 | fax. +48 85 7479483
NIP 2030000218, REGON 200241074

!1628425